Ліпінський

Пішов з життя Микола Ліпінський, морський піхотинець з Одещини

29 серпня, під час служби помер морський піхотинець, житель села Вигода на Одещині Микола Ліпінський. Про це повідомляє Вигода.Інфо з посиланням на Вигодянську сільську раду.

Як йдеться, захисник пішов з життя у віці 34 років під час несення військової служби. Воїн став до лав Збройних сил України у лютому минулого року. Службу проходив у складі 37-ї окремої бригади морської піхоти.

— Знайомі згадують хлопця як щирого, надзвичайно доброго і безвідмовного товариша. Напевно, у його оточенні немає тих, кого б він за життя образив, чи заподіяв щось лихе. Щиро співчуваємо родині померлого захисника. Розуміємо, що жодні слова не в змозі вгамувати цей біль. Це – величезна втрата для всіх нас., – зокрема йдеться у повідомленні сільради.

Зазначається, що в сільській раді повідомлять додатково про місце й час зустрічі та поховання померлого військовослужбовця Миколи Ліпінського.


В цей день, як не стало воїна Миколи Ліпінського, в селі Червона Гірка 29 серпня прощались із десантником, 28-річним Юрієм Липадату. Його життя обірвалось 21 серпня поблизу села Іванівське Бахмутського району в Донецькій області.

Поділитись:

2 коментарі до “Пішов з життя Микола Ліпінський, морський піхотинець з Одещини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Над Одещиною вночі знищили вісім крилатих ракет
Telegram Наступний запис В Telegram можливо повідомити про порушення в магазинах
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: