В комунгоспі “Водограй” плинність кадрів – шукають директора та інших

В комунгоспі “Водограй” Вигодянської громади на Одещині спостерігається різка плинність кадрів. Для підприємства здебільшого житлово-комунального господарства шукають директора, а також тракториста, водія, електрика та шофера місцевої пожежки.

Вакансія керівника КП “Водограй” розміщена на сторінках Вигодянської сільської ради ще 15 березня, а два дні потому її також продублювали у Viber-групі підприємства.

Нагадаємо, починаючи з серпня 2019 року комунгосп очолює Геннадій Єлсуков. За цей час директор лише один раз притягувався до адміністративної відповідальності та стягнення штрафу за несвоєчасне подання щорічної декларації.

Сьогодні, 29 березня у тій же Viber-групі з’явилось ще чотири вакансії. Шукають тракториста, водія (категорія С), електрика та водія пожежної машини місцевого депо, яке у структурі КП “Водограй”. В оголошеннях зазначаються наступні номери телефонів, для охочого стати директором комунгоспу: +380980419804, а на інші посади: +380962997345.

Зазначимо, що різка плинність кадрів почала спостерігатись у комунальному підприємстві ще з листопада 2023 року. Чим саме це викликано, поки не відомо.


Комунальне підприємство “Вигодянській сількомунгосп “ВОДОГРАЙ” засноване Вигодянською сільською радою у жовтні 2009 року, насамперед для забезпечення централізованого водопостачання тодішніх чотирьох населених пунктів. Потім підприємство почало надавати послуги з вивозу сміття, рідких побутових відходів, благоустрою тощо.

Після створення Вигодянської сільської територіальної громади, починаючи з 2021 року “Водограй”, окрім Вигоди, Сонячного, Зоряного, Паліївки, також почав обслуговувати Дослідне, Петрове, Березань, Доброжанове, Секретарівку та Михайлівку. В частині водопостачання це 32 артезіанські свердловини, стільки ж башт Рожнівського та близько 4 тис. споживачів.Читайте також:

Вигодянці дякують за порятунок зі снігової пастки на Одещині

У Вигодянському комунгоспі не приймають готівку

Комунгоспу Вигодянської громади надійшла пропозиція запровадити онлайн-сервіс в своїй роботі

В селі Вигода на Одещині потерпають від низького тиску води

Поділитись:

Один коментар до “В комунгоспі “Водограй” плинність кадрів – шукають директора та інших

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відключення Попередня стаття В селі Вигода на Одещині два дні енергетики відключатимуть світло
Наступна стаття Неподалік Паліївки на Одещині спіймали рибалок-браконьєрів
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів..

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: