У Вигодянській громаді на Одещині тепер нова ціна за вивіз сміття

Сьогодні, 01 травня вступають у дію нові тарифи за вивіз сміття у Вигодянській громаді на Одещині. Це вже друге підвищення з початку введення воєнного стану і стосується воно споживачів послуг КП “Водограй”. Платити за новою ціною потрібно вже в червні за фактом надання послуг протягом травня.

Таке рішення “Про затвердження тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, які надаються КП “Водограй” прийняв 18 квітня виконком Вигодянської сільради.

Фото із засідання виконкому. Автор: Вигодянська сільрада

Нагадаємо, у квітні ми писали, що в КП “Водограй” наміряються підняти тариф на вивіз сміття. Тоді з-поміж іншого йшлось, що оплата, яка діє не відшкодовує фактичні витрати комунгоспу. Тож тепер нові тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, наступні:

Для населення: 25,30 грн за 0,25 м3 (при нормі використання)

– збільшили на 3 грн 80 копійок

Для бюджетних установ: 202,60 грн за 1 м3.

Для інших споживачів: 212,25 грн за 1 м3.

Нові тарифи стосуються жителів всіх населених пунктів, які уклали договір з комунгоспом “Водограй”. Це Вигода, Сонячне, Зоряне, Паліївка, Березань, Важне, Курган, Петрове, Доброжанове, Секретарівка та Михайлівка.


Читайте також:

Нардеп Микола Тищенко побував на сміттєзвалищі в селі Вигода (відео)

В комунгоспі “Водограй” плинність кадрів – шукають директора та інших

В селі Вигода на Одещині потерпають від низького тиску води

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Вигодянській громаді жителям 75+ видадуть продуктові набори
Наступний запис У Вигоді на Одещині урочисто відкрили Алею пам’яті Героїв громади
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: