Одеських енергетиків нагородили державними нагородами

Енергетиків ДТЕК Одеські електромежі Сергія Макарова, Олександра Бугра, Станіслава Богунова та Олексія Гладких нагородили державними нагородами.

Як повідомляють в компанії, нагороди вручені за особистий внесок кожного у забезпечення українців світлом під час війни.

Як йдеться, Грамотою Міністерства енергетики України нагороджено Сергія Макарова. Він інженер з обслуговування релейного захисту. Нагрудний знак «Відмінник енергетики» отримав Олександр Бугра, начальник центру з ремонту та експлуатації високовольтних ліній.

Також такі знаки вручили й Станіславу Богунову, майстру з ремонту та експлуатації високовольтних ліній та Олексію Гладких, інженеру з ремонту та експлуатації розподільчих мереж.

Зазначається, що нагороди були вручені Міністром енергетики України Германом Галущенко та керівником Одеської ОВА Олегом Кіпером.

Нагадаємо, ми раніше писали, що в Одеських електромережах можна на сайті передати інформацію про гніздо лелеки.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Одеській області лікарню залізничників передали у власність громади
Наступний запис На монумент “Батьківщина-мати” почали встановлювати тризуб замість радянського герба
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: