Кузьми Скрябіна

В Одесі відбудеться пам’ятний концерт до 55-річчя Героя України Кузьми Скрябіна

У місті Одеса відбудеться музичний захід “Шампанські очі”. Концерт пройде з нагоди 55-річчя від дня народження співака, поета, композитора, телеведучого та Героя України Кузьми Скрябіна (1968-2015). Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на одеський сайт про культурно-громадське життя міста.

Назва “Шампанські очі” широко відома, оскільки концерти, що були започатковані батьками Кузьми Скрябіна разом з агентством VINIL Concert, вже двічі пройшли з успіхом. Але цього року подія вперше відбудеться в Одесі й вона матиме особливий характер, оскільки у 2023 році Кузьма святкував би свій 55-й ювілей.

“Кумир для мільйонів, символ епохи, але водночас простий і свій чувак для кожного! Його пісні стали народними і співаються серцем і душею мільйонами українців по всьому світу! І для нас він завжди живий, поки лунають його хіти! Не пропустіть найособливішу подію літа!” – запрошують на подію організатори VINIL Concert agency.

Тільки найкращі та улюблені композиції Кузьми будуть прозвучати під акомпанементом естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Заслуженого артиста України Ігоря Шаврука.

Сім’я Андрія Кузьменка разом з концертною агенцією VINIL запрошують вас на музичний захід під назвою “Шампанські очі”, який відбудеться 20 серпня на сцені Літнього театру “Gorsad”. Початок події о 19:00. Квитки шукайте за посиланням: concert.ua/

Концерт пам’яті Кузьми Скрябіна до 54-річчя співака у FESTrepublic (2022)

Три роки потому Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін) посмертно відзначений Званням Герой України з удостоєнням ордена Держави. Згідно з Указом Президента України — за визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність.

Президент України Володимир Зеленський передав орден Держави Віктору Кузьменко, батьку загиблого Андрія Кузьменко. Київ. 4 жовтня 2021 року. Джерело: president.gov.ua/

Кузьма Скрябін по праву визнаний одним із найяскравіших та незабутніх музикантів в історії України. Цей обдарований артист, який залишив не зітканий слід у музичному світі країни, завжди вражав публіку своєю енергією та потужністю на сцені. Його творчість не лише виводила пісні на пік популярності, але й втілювала важливі ідеї та почуття.

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Крука Попередній запис Юрія Крука звільнили: Уряд погодив нового голову Одеської РДА
Вересня Наступний запис В Одесі пропонують відмовитись від квітів 1 вересня на користь ЗСУ
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: