офлайн

В Петрівській гімназії набирають учнів на офлайн навчання

В Петрівській гімназії Вигодянської громади на Одещині оголошений набір учнів на очну форму навчання – офлайн. Про це повідомляє “Вигода.Інфо” з посиланням на директора гімазії Наталію Войтенко.

Оголошення про набір з’явилось на передодні в інтернет-спільноті “Жителі села Вигода” у соціальній мережі Facebook.

Мова йде про учнів 1-9 класів, батьки яких бажають, щоб їх діти навчались в режимі офлайн в період на 2023-2024 навчальний рік. Ця форма освіти належить до традиційної форми навчання, що відбувається у фізичному класі або іншому освітньому середовищі.

В оголошенні також зазначається номер телефону керівника закладу: 0984409721. По ньому можна звернутися для отримання більш детальної інформації.

В Україні з 1 вересня навчання розпочнеться в очному режимі, якщо дозволяє безпекова ситуація, а сам заклад освіти обов’язково має мати укриття.

Нагадаємо, ми 17 серпня писали, що Петрівська гімназія працюватиме офлайн. За даними профільного Управління Вигодянської сільради в гімназії є укриття, яке розраховане на 500 осіб та облаштоване у підвальному приміщенні. Там виконано поточний ремонт, підведено комунікації, наявний акт огляду щодо можливості його використання як найпростішого укриття.

За інформацією Одеської РВА від 21 липня у Петровському закладі освіти найпростіше укриття має площу у 500 квадратних метрів. Споруда вже повністю облаштована та готова з 1 вересня прийняти, у разі необхідності до 750 осіб.


Читайте також:


Поділитись:

Один коментар до “В Петрівській гімназії набирають учнів на офлайн навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

виробництво Попередній запис В селі Вигода на Одещині “цементний завод” планує розширити своє виробництво
Наступний запис На Одещині доступна освітньо-грантова програма “Міцність”
Закрити

Вигода.Інфо

— медіа, що бере свій початок при створенні першої та єдиної інтернет-спільноти громадської ініціативи, яка своєю чергою об'єднала не лише жителів села Вигода на Одещині, але й з навколишніх населених пунктів.

Інформаційний та краєзнавчий проєкт "Жителі села Вигода" був заснований місцевим мешканцем Євгеном Волосєвичем та розпочинає свою історію в одній із соцмереж —

01 листопада 2008 року

Євген Волосєвич, редактор медіа "Вигода.Інфо"

Стрімко з роками росла кількість підписників та різні майданчики представлення спільноти, зокрема Facebook, YouTube, Blogger, Instagram, Viber, WhatsApp та Telegram.

У серпні 2023 року запущено офіційний Вебсайт - vygoda.info/, а до цього інтернет-спільнота зазнає ребрендингу у формат медіа з новою назвою "Вигода.Інфо".

Ми безперебійно працюємо вже 15 років

Кількість фоловерів сягає 17 тисяч

Назва "Жителі села Вигода" та формат інтернет-спільноти зберігся в окремій загальнодоступній групі на платформі Facebook та у месенджері Viber.


28 вересня 2023 року "Вигода.Інфо", як онлайн-медіа зареєстровано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа:

R40-01424

Редактор:


Якщо Ви маєте інформацію, пропозиції та запитання - пишіть нам зручним, для Вас способом:

Е-скринька: media@vygoda.info

Fb Messenger: VygodaInfo

Telegram: @evolosevich


Підписуйтесь на нас у соцмережах: